Napędy elektromechaniczne

napęd elektryczny AB

Zdalne sterowanie różnymi układami odpowiadającymi za przepływ mediów, realizowane jest poprzez napędy elektromechaniczne, będących urządzeniami precyzyjnymi. Podobne funkcje realizowane są przez napędy hydrauliczne i pneumatyczne do zaworów. Automatykę tę stosuje się w różnych gałęziach gospodarki. Zarówno w energetyce, przemyśle chemicznym, systemach przesyłowych gazu i nafty, górnictwie, budownictwie hydrotechnicznym , okrętownictwie. W wielu różnorodnych instalacjach spotykanych w wymienionych działalnościach inżynierskich.

Wszędzie tam, gdzie niezbędny jest proces zamykania i otwierania, a także regulacja przepływu mediów, możemy go realizować dzięki serwonapędom. W zależności od potrzeb mogą być zasilane energią elektryczną, pneumatycznie lub hydraulicznie.

W naszej ofercie od 2005 roku znajdują się ćwierć-obrotowe napędy do zaworów fimy VALPES Valve Control System.

W 2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Schiebel Antriebstechnik GmbH. 

Napęd elektromechaniczny SCHIEBEL wyróżnia się doskonałą precyzją wykonania i sprawdzoną niezawodnością. Mogą one posiadać dodatkowe moduły bezpieczeństwa, oparte o działanie pakietów sprężyn talerzowych, dzięki którym nawet w przypadku braku zasilania, zostaną wykonane działania awaryjne.

Oferowane przez nas produkty doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach, a także w środowisku wyróżniającym się dużą wilgotnością. W zależności od wymagań dostarczane są w wykonaniu w klasie ochrony IP66, IP67 i IP68.

Więcej na ich temat w menu.

Pobierz:

Ogólne warunki sprzedaży

Zgłoszenie naprawy

KONTAKT

BALKOP Biuro Handlowe, Instalacje, Serwis
Leśna 17E
05-505 Nowy Prażmów
NIP: 527 015 15 62
REGON: 006741281

telefon: +48 603 13 24 54
+48 22 735 25 70

e-mail: balkop@balkop.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Ogólne warunki sprzedaży

Zgłoszenie naprawy